14.09.2021 | 12:07

У листопаді 2020 року Юлія Шевченко, мешканка міста Бориспіль, вимушена була звільнитися з посади начальника фінансового відділу ДАП «Україна» через певні сімейні обставини.

Жінка сформулювала для себе чіткі вимоги до майбутньої посади та звернулася за допомогою у пошуку відповідної роботи до Бориспільської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості.

«По-перше, я хотіла працювати лише в місті Бориспіль та на не менш престижній за попередню роботі. Також хотілося і відповідну достойну заробітну плату. Та головне, чого я бажала – вільний графік роботи», - розповіла про свої вимоги Юлія Шевченко.

Кар’єрний радник підібрав найбільш підходящі вакансії, з урахуванням побажань та у рамках проведення першої співбесіди запропонував їх пані Юлії. Також жінці запропонували найбільш актуальні в місті вакансії та презентували загальний ринок праці.

Серед пропозицій Юлія Шевченко так і не знайшла підходящої для себе роботи з бажаним графіком та заробітною платою. Два місяці пошуку теж не дали позитивного результату, Юлію Юріївну, яка мала неабиякий досвід роботи в фінансовій діяльності, не запрошували навіть на співбесіди. Роботодавці Київщини не готові були платити заробітну більшу ніж середня по Київській області за декілька годин роботи в день, або за віддалену роботу.

 Згодом, фахівець розповів пані Юлії про можливість відкриття власної справи за допомогою служби зайнятості, про яку жінці вже більш детально розповіли представники відділу профорієнтації.

 Бесіда мала результат, жінка вирішила скористалася пропозицією та розробити власну справу з надання фінансових послуг. За програмою «Підприємець-початківець» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Юлія Шевченко пройшла курси підвищення кваліфікації та сформулювала бізнес-план «Фінансові послуги», який успішно захистила перед комісією.

У результаті Юлія Сергіївна отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю та відкрила власну справу, яка приносить їй задоволення та дозволяє приділяти максимум уваги своїй родині.