23.01.2023 | 09:14

Люди з інвалідністю потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві. Службою зайнятості приділяється особлива увага та впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування людей з інвалідністю.

Підбір підходящої роботи для осіб з інвалідністю здійснюється відповідно до їх професійних навичок, знань, індивідуальної програми реабілітації та з урахуванням побажань щодо умов праці. Послуги служби зайнятості особам з інвалідністю надаються з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та стану здоров'я людини. 

Послуги в Державній службі зайнятості щодо сприяння у працевлаштуванні можна отримати незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

У 2022 році послуги обласної служби зайнятості отримали понад 2,6 тисячі осіб з інвалідністю, працевлаштовано близько 400 чол., професійне навчання пройшли 44 клієнта цієї категорії, профорієнтаційні послуги отримали близько 2,3 тисяч осіб з інвалідністю. 

 

Отримати відповіді на питання щодо зайнятості можливо і за допомогою чат-боту Київського обласного центру зайнятості: @test1874661bot

та телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін на ринку праці Київщини на наших:

 Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl

 Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/

 на сайті Київського ОЦЗ:   https://kir.dcz.gov.ua/.