27.07.2016 | 11:29

Керівник обласної служби зайнятості Київщини Денис Дармостук разом з начальником відділу з питань посередництва у сфері зайнятості Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Анною Мірошниченко та зі своїм заступником Світланою Квіткою відвідали одне з найбільших підприємств області – ІП «КОКА-КОЛА БЕВЕРІДЖИЗ УКРАЇНА ЛІМІТЕД», що знаходиться на території Броварського району. Компанія входить до складу Coca-Cola Hellenic Group, що є

одним із найбільших виробників продукції під торговими марками The Coca-Cola Company у світі та найбільшим ботлером у Європі. Діяльність Coca-Cola Hellenic Group охоплює 28 країн світу, обслуговуючи більш ніж 581 мільйон людей.

- Компанія робить значний внесок в економіку держави. Вони створюють постійні робочі місця для мешканців всіх куточківУкраїни і є надійним соціальним партнером на ринку праці, - зазначив Денис Дармостук.

Гості у супроводі представників підприємства ознайомились зі специфікою виробництва, умовами праці, презентували послуги, що надає служба зайнятості роботодавцям та обговорили шляхи подальшої співпраці.

Довідково. У 1998 році запрацював завод компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна» біля міста Броварів, на Київщині. У компанії працюють більше 2300 працівників, кожне робоче місце створює від 6-ти додаткових у суміжних сферах української економіки.