07.04.2021 | 10:58

Уже не один рік поспіль Богуславська районна філія Київського обласного центру зайнятості співпрацює з Богуславським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки. Тому 6 квітня 2021 року фахівці служби зайнятості вирішили підвищити патріотичні настрої населення та запропонували пов’язати свою кар’єру з роботою у Збройних Силах України. Захід відвідали 13 безробітних осіб, які перебувають на обліку в районній філії.

Розпочала захід провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Олена Капуста, яка розповіла про стан ринку праці в Богуславському районі та наголосила, що служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування та забезпечити достойним рівнем оплати праці.

Представник Богуславського РТЦК та СП Олександр Висоцький докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань. Зокрема, він запропонував присутнім вакансії рядового, сержантського та офіцерського складу, а також ознайомив їх з основними вимогами до посад. Особливу увагу пан Олександр звернув на пільги і гарантії, якими забезпечується військовослужбовець у разі підписання контракту.