12.07.2019 | 13:01

В Обухові 11 липня 2019 року для 25 шукачів роботи провели екскурсію на ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» та запропонували роботу менеджера зі збуту, машиніста  папероробної машини, різальника паперу, слюсаря–ремонтника, електроментера, клеєвара, вантажника тощо.

Захід відбувся у рамках проведення Дня відкритих дверей на підприємстві, яке організували фахівці Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості.

«ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат»  - одне з найбільших підприємств Європи з випуску картонно-паперової продукції, Основними напрямками діяльності якого є випуск картону, паперової продукції, гофрокартону та гофротари»,  - презентував компанію директор із адміністративної діяльності й управління персоналу Роман Гірін.

Він ознайомив присутніх з історією підприємства, розповів про технологію виробництва та умови праці. Зокрема, Роман Грін зазначив, що завод функціонує вже понад тридцять сім років та забезпечує робочими місцями 2000 мешканців Київщини. Також¸він пообіцяв претендентам на зазначені посади високу заробітну плату та навчання на робочому місці.  

Керівник амбулаторії Олександр Ременюк розповів про медичне страхування працівників за рахунок комбінату.

У свою чергу, директор профспілкової організації Олексій Дуля озвучив додаткові пільги, згідно колективного договору. Зокрема, пільгові путівки для дітей працівників, додаткові виплати до ювілейних дат та багато іншого.

Керівники виробничих підрозділів провели екскурсію в цехах гофропродукції та переробки паперу.  Присутні мали можливість оглянути виробничі потужності підприємства та ознайомитися з технологічними процесами виробництва.