ПрАТ «Миронівська птахофабрика» пропонує приєднатися до команди і запрошує на роботу:
- робітників з комплексного обслуговування с/г
- підсобних робітників
Підприємство знаходиться у Черкаській обл., с. Степанці. Роботодавець пропонує безкоштовне проживання у гуртожитку за потреби та проїзд у службовому транспорті до місця роботи.
Зустріч з роботодавцем відбудеться 21 червня 2022 року о 10.00 у приміщенні Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості.
Напередодні, 16 червня 2022 року, тут вже пропонували роботу на ПРАТ "Білоцерківський консервний завод". Зокрема, під час заходу роботодавець презентував актуальні вакансії оператора лінії у виробництві харчової продукції та підсобного робітника для майже 100 шукачів роботи.
Скористайтеся можливістю працевлаштуватися та особисто задати роботодавцю питання , які Вас цікавлять. Приходьте за адресою вул. Ярослава Мудрого,36 м. Біла Церква вже цього понеділка.
За більш детальною інформацією, звертайтеся до нас за телефоном: 0(4563) 9-19-68, 0(4563) 5-22-99.