18.10.2021 | 12:44

Фахівці Київського обласного центру зайнятості організували профконсультаційний вебінар з елементами тренінгу на тему «Вибір професії: батьки + діти», до якого долучилися особи, що перебувають на обліку у Сквирській філії Київського обласного центру зайнятості.       

         У рамках проведення заходу учасники отримали відповіді на актуальні питання щодо вибору професійного майбутнього для своїх дітей. Зокрема, батькам майбутніх випускників розказали про правильний та обгрунтований вибір професії, а також яким чином визначити професійні інтереси й здібності старшокласника, щоб обрати саме ту спеціальність та побудувати успішну кар'єру.

         Фахівці служби зайнятості запропонували опрацювати разом з дітьми checklist професії та надали пам’ятку батькам випускників. Також учасники мали нагоду дізнатися про методи пошуку роботи та можливості працевлаштування після закінчення вищих навчальних закладів.

         Учасникам презентовано офіційний сайт Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/, та «Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри» http://profi.dcz.gov.ua/, де можна знайти корисну інформацію та пройти тестування на визначення своїх soft skills.