25.07.2016 | 10:57

Для задоволення попиту підприємства у робочій силі і зниження рівня безробіття в приміщенні Києво-Святошинського районного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій з представниками АТ "ОЩАДБАНК", які пропонували посади контролера-касира в м. Боярка та с.Софіївська Борщагівка.

- Ми цінуємо командну роботу та прагнемо створити дружню робочу атмосферу, де кожен має можливість учитись, вільно обмінюватись ідеями, думками та досвідом, - запевнила присутніх керуюча відділення м.Боярка Антоніна Сова. - Якщо Ви впевнені в своїх силах, відкриті для нових знань та досвіду, поділяєте наше прагнення побудувати банк, яким буде пишатись кожен українець, – приєднуйтесь до нашої команди!

Продовжила презентацію посади керуюча відділенням с. Софіївська Борщагівка Ірина Стадніченко, яка розповіла про умови праці, забезпечення соціального захисту працівників, умови для професійного та особистісного розвитку.

Міні-ярмарок відвідали 7 осіб. Після основної частини керуючі відділеннями проводили індивідуальні бесіди з шукачами роботи, за результатами яких 4 особам призначили зустрічі для подальшої співпраці. Процес відбору складається з кількох етапів, що дає змогу оцінити здібності та навички кожного кандидата і гарантує всім претендентам рівні можливості.