12.05.2016 | 11:17

Обухівським міськрайонним центром зайнятості спільно з районним військовим комісаріатом для 15 безробітних чоловіків (з них – 2 учасники АТО) проведено презентацію військової частини А 2860я 96 зенітно-ракетної бригади повітряних сил, яка розташована в с.Підгірці Обухівського району. На захід було запрошено представника військової частини Талімончук Є.І., яка презентувала бригаду, розповіла історію створення та існування бригади, поділилась особистим досвідом семирічної служби за контрактом у даній частині.

Шукачі роботи ознайомились з особливостями служби за контрактом та у резерві. Під час заходу обговорили питання умов проходження служби, процедуру відбору громадян, вимоги до претендентів на військову службу, матеріальне забезпечення військовослужбовців, їх соціально-правовий захист та перспективи кар’єрного зростання.

Військова частина у Підгірцях пропонує більше 20 видів вакантних посад і достойне грошове забезпечення від 7000 гривень і вище. Для проходження військової служби за контрактом потрібні водії, електрики, стрільці, кулеметники, механіки, розвідники, радіотелефоністи, снайпери, мінометники, кухар, діловод, бухгалтер та інші.

Учасники семінару мали можливість особисто поспілкуватися з представником військової частини та отримати детальну інформацію щодо особливостей укладання контрактів та проходження служби. Двоє безробітних зацікавилися даною пропозицією.