11.01.2021 | 14:26

Сьогодні 11 січня 2021 року для безробітних славутичан, які шукають роботу, в Славутицькій міській філії Київського обласного центру зайнятості організували вебінар на тему "Підготовка резюме".

«Резюме – це коротке викладення найбільш важливих для потенційного роботодавця фактів вашої біографії, в основному пов’язаних з досвідом роботи, навичками й знаннями» - повідомила учасникам заходу заступник начальника відділу надання соціальних послуг філії Юлія Юхновець.

Також вона розповіла, що на прочитання резюме в середньому витрачається не більше 1-2 хвилин, тому дуже важливо відразу привернути увагу роботодавця, зацікавити його та спонукати призначити вам співбесіду. При створенні резюме потрібно пам’ятати про те, що воно стане вашою візитівкою й повинне виділяти вас з усього потоку людей, які шукають роботу.

Разом з учасниками заходу Юлія Олексіївна розібрала структуру резюме, охарактеризувала основні його види та детально прокоментувала вимоги до заповнення кожного з блоків документа.

Також фахівець філії наголосила, що під час карантину актуальним є розміщення резюме на сайтах з пошуку роботи та, безпосередньо, на сайтах роботодавців, а як результат – можливе проходження он-лайн співбесіди з потенційним роботодавцем.