15.09.2021 | 18:01

 Сьогодні, 15 вересня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина Жижка провела профінформаційний семінар  на тему: "Сучасні джерела пошуку роботи".

Пані Ірина ознайомила учасників семінару з сучасними технологіями пошуку роботи, джерелами інформації про вакансії, розповіла про їх переваги та недоліки, попередила безробітних про шахрайства при працевлаштуванні.

Крім того, учасники семінару отримали інформацію про послуги служби зайнятості, особливості обслуговування клієнтів в період карантинних обмежень, варіанти пошуку роботи за допомогою електронних серверів Державної служби зайнятості на сайтах https://dcz.gov.ua, https://jobs.ua, http://rabota.com.ua, https://www.work.ua.

І. Жижка рекомендувала кожному шукачеві роботи бути активним на ринку праці, щоденно опрацьовувати по кілька джерел вакансій, використовувати різноманітні джерела пошуку вакансій, що значно прискорить їх легальне, а значить безпечне працевлаштування.