22.05.2020 | 15:18

Фахівці Тетіївської районної філії Київського обласного центру зайнятості з’єдналися за допомогою скайп-зв’язку з безробітними громадянами та 22 травня організували для них вебінар на тему: «Готуємося до відкриття власної справи».

            Під час заходу провідний фахівець сектору активної підтримки Віта Дем’янчук розповіла про підприємництво та переваги власного бізнесу. Вона ознайомила учасників з корисними інтернет-ресурсами, які здатні підтримати та розвити підприємницьку ініціативу. Серед таких офіційний сайт державної служби зайнятості(https://www.dcz.gov.ua), Освітній портал державної служби зайнятості, платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри (http://profi.dcz.gov.ua) (проект «Smartjob»  (https://app.smartjob.com.ua) і відеокурc   «Бізнес в деталях»), онлайн платформа  «Дія. Бізнес» (https://business.diia.gov.ua), тощо.

У результаті вебінару шукачі роботи мали нагоду  занотувати посилання на розглянуті  інтернет-ресурси та переглянути презентацію, яка допоможе їм у розвитку власної справи.