03.09.2021 | 10:23

Днями у Києво-Святошинському районному центрі зайнятості відбулась робоча зустріч директора Києво-Святошинського районного центру зайнятості Андрія Іванова з представниками державного підприємства «Жулянський машинобудівний завод «Візар»: начальником відділу кадрів Оленою Пономаренко, начальником виробництва Юрієм Шишковським, начальником бюро документації та контролю Світланою Мисюк, начальником транспортного цеху Ігорем Катеринчуком, інспектором відділу кадрів Оленою Демиденко.

Державне підприємство «Жулянський машинобудівний завод «Візар», яке входить до складу ДК «УКРОБОРОНПРОМ», - провідне підприємство оборонно-промислового комплексу України.

Підприємство вже багато років поспіль спеціалізується на виготовленні, ремонті, продовженні термінів технічної експлуатації та модернізації виробів класу «земля-повітря», знімних виробів авіаційного озброєння та комплексів запасних частин, інструменту та приладів до них, вузлів та деталей до високоточного керованого озброєння. Продукція вирізняється високою наукоємністю і технічним рівнем виробництва, що є базою у створенні нових та удосконаленні існуючих оборонних систем і комплексів для потреб Збройних Сил України, Національної гвардії.

Андрій Іванов презентував послуги служби зайнятості, в тому числі з використанням новітніх технологій, розповів про переваги співпраці роботодавця з центром зайнятості.

Керівники обговорили поточні та перспективні потреби підприємства в кадрах та можливості служби зайнятості у оперативному підборі персоналу із застосуванням елементів рекрутингу,  професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця.

Результатом зустрічі стало узгодження шляхів подальшої співпраці служби зайнятості та роботодавця щодо підбору якісного кадрового потенціалу з урахуванням нагальних та перспективних потреб підприємства.

Також у Центрі розвитку підприємництва на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості провели  міні-ярмарок вакансій  для  ДП «Жулянський машинобудівний завод «Візар».

Учасників заходу ознайомили з діяльністю підприємства та наявними вакансіями, розповіли про умови праці, графік роботи, пільги співробітникам, перспективи кар’єрного росту, посадові обов’язки, транспортну доступність та рівень заробітної плати.

Запрошені пройшли співбесіду з представниками підприємства, після якої було домовлено про додаткову зустріч з тими особами, яких вакансії зацікавили