26.10.2021 | 18:00

 І тому сьогодні, 26 жовтня 2021 року, фахівці Броварського міськрайонного центру зайнятості запропонували мешканцям Броварів нові вакансії військових частин Національної гвардії України для Іміджево-видавничого центру Національної Гвардії України у м. Києві та Київській області .

Презентував Національну Гвардію України старший офіцер відділу комплектування Іміджево-видавничого центру Національної Гвардії України у м. Києві та Київській області, майор Олександр Шинкаренко.

Пан Олександр зазначив, що Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України. На військову службу за контрактом до лав Національної Гвардії запрошуються як чоловіки, так і жінки, яким гарантується повний соціальний пакет.

Також А. Шинкаренко розповів учасникам про запропоновані військовими частинами міста Києва та Київської області вакансії. НГУ потребує: головного сержанта спеціальної комендатури, начальника варти (головного сержанта) взводу, старшого контролера (командира групи) взводу, контролера, контролера- санітара, стрільця, старшого стрільця, сапера, оператора радіостанції, оператора – експедитора, водія, фельдшера, хіміка, слюсаря (акумуляторника, мідника, механіка), радіотелеграфіста, кухаря та інші. Грошове забезпечення від 12000 грн. (в залежності від посади, рівня освіти, офіцерського звання тощо).

Зацікавленим учасникам ярмарку запропонували пройти співбесіду з роботодавцем.