12.05.2016 | 10:56

Спеціалістами Бородянського районного центру зайнятості проведено виїзний інформаційно-консультаційний захід з використанням мобільного центру зайнятості та професійної орієнтації населення в селі Мигалки. В заході взяли участь 16 осіб з числа зайнятого населення, з яких 2 роботодавця. Також у заході взяли участь соціальні партнери служби зайнятості - представники Управління соціального захисту населення РДА, Центру соціально-психологічної реабілітації «Довір’я».

Відвідувачі дізнались про можливість працевлаштування молоді на перше робоче місце, стажування студентів ВНЗ та ПТНЗ, про забезпечення зайнятості соціально-вразливих категорій населення.

Учасників заходу поінформовано про послуги, які надає служба зайнятості, ознайомлено з переліком професій, спеціальностей та напрямів підвищення кваліфікації для навчання.

Під час проведення заходу його учасники дізнались про права та обов’язки незайнятого населення, а також про реєстрацію безробітних, які звернулися за сприянням у працевлаштуванні, ознайомились з актуальними вакансіями, отримали інформацію щодо участі у громадських роботах та роботах тимчасового характеру, що є суттєвою психологічною та матеріальною підтримкою під час пошуку роботи.