22.06.2022 | 09:39

Київська обласна служба зайнятості  тісно співпрацює з підприємствами Київщини щодо професійного навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавця з подальшим працевлаштуванням. З початку року майже  350 роботодавців - замовників кадрів працевлаштували 491 безробітного, які проходили навчання  в  професійно-технічних та вищих закладах освіти, або безпосередньо на виробництві у роботодавця-замовника кадрів за направленням базових центрів зайнятості та філій Київського обласного центру зайнятості.

Роботодавці - замовники кадрів надають робочі місця для проходження безробітними виробничого навчання, виробничої практики або стажування, погоджують робочі навчальні плани та освітні програми, визначають керівників стажування, затверджують індивідуальні програми стажування. 

Є ряд цікавих практик щодо  співпраці центру зайнятості – роботодавця – закладу освіти. Зокрема, Згурівська філія Київського обласного центру зайнятості  отримала замовлення ТОВ «Краєвид» щодо підвищення кваліфікації  претендентів на роботу  з числа зареєстрованих безробітних, які будуть задіяні в ремонті та  технічному обслуговуванні електричного устаткування. Між Згурівською філією КОЦЗ та ТОВ «Краєвид» було укладено договір про організацію професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця в кількості 7 осіб. Київський обласний центр зайнятості звернувся до Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, який має відповідну  навчальну програму  «Правила технічної експлуатації та правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів».  Програму навчання  погодили  з ТОВ «Краєвид» ,  після  чого  Київським обласним центром зайнятості  було укладено з Одеським ЦПТО ДСЗ договір про професійне навчання безробітних у навчальному закладі.

Після успішного  завершення навчальної програми  7 безробітних були працевлаштовані  роботодавцем-замовником кадрів ТОВ «Краєвид»  .

Київська обласна служба зайнятості готова надавати допомогу  роботодавцям в  залученні  закладів освіти до виконання замовлень щодо професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних безпосередньо у навчальних закладах, а також підготовці індивідуальних навчальних планів та програм стажування  при організації  навчання  на виробництві.

Отримайте он-лайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi

Чат-бот Київського обласного центру зайнятості: @test1874661bot

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін у роботі Київської обласної служби зайнятості на наших

 Фейсбук-сторінці  (https://www.facebook.com/kyivobl),

 Інстаграм-сторінці (https://www.instagram.com/kobl_cz/)

 на сайті Київського ОЦЗ (https://kir.dcz.gov.ua/).