05.04.2021 | 16:12

Сьогодні, 05 квітня 2021 року, Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості, в рамках Меморандуму про співпрацю та взаємодію проведено захід у Фастівському МРВ філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області.

У заході взяли участь провідний фахівець з профорієнтації Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Наталія Весела, провідний інспектор Фастівського МРВ філії ДУ «Центр пробації» у м. Києві та Київській області Ірина Вакуленко та фахівець Павліна Пруднікова.

Інформаційно-консультаційні послуги, перелік актуальних вакансій, роз’яснення щодо можливості реєстрації в центрі зайнятості та консультації щодо працевлаштування – це ті питання, які найбільше цікавили клієнтів центру пробації. Консультації отримали 11 осіб.

Особливу увагу звернули на питання легалізації виплати заробітної плати, трудового законодавства та офіційного працевлаштування. Фахівці порекомендували користуватись офіційним сайтом Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/, надали інформацію про можливість реєстрації в електронному кабінеті шукача роботи та реєстрації через портал державних послуг «Дія» https://guide.diia.gov.ua/register/thematic-area/3