15.03.2019 | 12:26

14 березня 2019 у Березанській міській філії КОЦЗ відбулася робоча зустріч фахівців служби зайнятості з психологами загальноосвітніх закладів Березанської міської об’єднаної територіальної громади, в ході якої було презентовано профорієнтаційну платформу служби зайнятості.

 

У заході взяли участь працівники, які відповідають за профорієнтаційну роботу, а саме: директор Інклюзивно-ресурсного центру Ольга Любицька, практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та НВК Мар'яна Зубко, практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тетяна Родюк, практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Олеся Драч, психолог Ярешківської ЗОШ Яна Левон та психолог Садівської ЗОШ Оксана Курочка.

 

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Березанської міської філії КОЦЗ Юрій Кащеєв презентував Платформу державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри. Крім того, розповів про інформаційні ресурси партнерів Державної служби зайнятості: сайт «CareerHub», проекти «Академія навичок», «LingvaSkills», «Prometheus» .

 

Учасники заходу детально обговорили актуальні питання онлайн-профорієнтації за допомогою веб-базованої платформи «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Окрему увагу було приділено досвіду та практичним навикам роботи у дистанційному режимі на Платформі. Акцентовано увагу на важливості проведення інформаційної компанії щодо роботи сервісу та залучення якомога більше учнів до тестування в онлайн-форматі.

 

В кінці зустрічі було обговорення питань, пропозицій щодо використання профдіагностичного комплексу та платформ. Також, присутні домовилися активізувати співпрацю, оскільки саме профдіагностичне тестування може допомогти старшокласникам визначитися з майбутнім фахом.