18.01.2023 | 17:46

Добре організований процес підбору персоналу не просто приверне до вас нових співробітників, а й надихне їх на лояльність та залученість, а також підвищить довіру до команди вашої компанії загалом. Саме тому підбір талантів – це не просто пошук кваліфікованих кандидатів по резюме, а набагато ширший та складніший процес, яким необхідно займатися з самого початку життя компанії, щоб знайти та розвинути лояльних бізнесу співробітників.

Щоб створити систему підбору персоналу, яка дозволить досягти цього максимально можливою мірою, важливо консультуватися з експертами, в якій би галузі ви не працювали. Саме тому служба зайнятості завжди готова  допомогти роботодавцям у підборі кваліфікованих працівників.

Ми готові організувати для роботодавців ярмарки вакансій, презентації роботодавців, провести цікаві тренінги тощо. Якщо ви хочете дізнатися більше, зв'яжіться з фахівцями Київської обласної служби зайнятості.

Чому з нами вигідно працювати:

 Кваліфікована  послуга надається на безоплатній основі.

 Економія часу. Ви економите час на пошук персоналу, комунікації, співбесіди. Всю цю роботу ми беремо на себе, а ви отримуєте кандидатів на вакансії, які підходять під ваші вимоги.

 Швидкий та ефективний підбір. Ми зацікавлені максимально швидко знайти потрібного вам спеціаліста, який надовго залишиться у вашій компанії.

 Розгалуженість мережі установ служби зайнятості  та кількість звернень громадян дозволяє мати найбільшу базу резюме кандидатів за різними професіями і сферами діяльності.

Служба зайнятості гарантує: у співпраці з фахівцями-рекрутерами роботодавець без зайвих клопотів, безкоштовно і максимально швидко знайде собі кваліфікованого працівника.