23.09.2016 | 14:25

Із наближенням опалювального сезону є потреба у кваліфікованих працівниках по експлуатації газового та твердопаливного обладнання котелень. Попит на спеціалістів даної професії зростає, особливо для обслуговування соціальної сфери – дитячих садочків, шкільних закладів, адже оплата праці за виконану роботу в даній галузі бажає бути кращою.

Директором Баришівського районного центру зайнятості Василем Баланом проведена робоча зустріч із потенційним роботодавцем району, директором КП «Баришівкатепломережа» Ігорем Калініченком .

За результатами діалогу досягнуто домовленості щодо працевлаштування безробітних шляхом проведення стажування безпосередньо на робочому місці для осіб, які потребують набуття нових навиків в роботі із альтернативними видами палива.

Директор центру зайнятості проінформував керівника підприємства про зміни у законодавстві щодо деяких категорій громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та послуги, що надає служба зайнятості роботодавцям.

Також, питання залучення безробітних до робіт тимчасового характеру на підготовку та складування деревини - основної сировини для котелень, не залишилось поза увагою.