15.03.2016 | 08:58

До Іванківського районного центру зайнятості звернулися представники ТОВ «Нано Про», що займаються посередництвом в працевлаштуванні з метою пошуку претендентів на вакансії в’язальників схемних джгутів, кабелів та шнурів для сучасного українсько-американського підприємства «Джентерм Україна». Підприємство-замовник знаходиться у місті Виноградів Закарпатської області і займається виробництвом електронних систем обігріву, комплектуючих для автомобілів престижних марок.

Для задоволення потреб роботодавця в укомплектуванні актуальних вакансій в Іванківському районному центрі зайнятості проведено два міні-ярмарки вакансій. На зустрічах були присутні майже 80 осіб.

Особам, що виявили бажання працювати в компанії, запропонували пройти тестування на логічне мислення, розвиненість дрібної моторики рук, сприйняття кольорів.

В результаті проведеної роботи 11 безробітних працевлаштовані на підприємство, в тому числі 3 безробітних – учасники АТО. З 28 лютого по 02 березня 2016 року особи проходили стажування безпосередньо на виробництві, а з 09 березня 2016 року приступили до своїх робочих обов’язків.