30.04.2021 | 11:37

29 квітня за ініціативи Києво-Святошинського районного центру зайнятості проведено робочу зустріч директора центру зайнятості Андрія Іванова з технічним директором ТОВ «Інтеркабель Київ» Маргаритою Гринишиною, начальником відділу кадрів Оленою Корчинською.

 

Завод «ІНТЕРКАБЕЛЬ КИЇВ» є одним з найбільших заводів в Україні з виробництва кабельно-провідникової продукції, та провідний виробник вогнестійких кабелів. Компанія «ІНТЕРКАБЕЛЬ КИЇВ» входить до групи SKB Group (Австрія), продукція компанії застосовується в будівельних, промислових, інфраструктурних проектах Західної та Східної Європи, країнах СНД. Такі кабелі використовуються в тунелях, метро, аеропортах, атомних електростанціях, вугільних шахтах та промислових підприємствах Австрії, Німеччині, Чехії, України, Казахстану, Грузії і Молдові.

 

В ході зустрічі директор Києво-Святошинського районного центру зайнятості презентував послуги служби зайнятості, в тому числі з використанням новітніх технологій, розповів про переваги співпраці роботодавця з центром зайнятості.

 

Керівники обговорили поточні та перспективні потреби підприємства в кадрах та можливості служби зайнятості у оперативному підборі персоналу із застосуванням елементів рекрутингу, питання організації робіт тимчасового характеру та професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця.

 

Результатом зустрічі стало узгодження шляхів подальшої співпраці служби зайнятості та роботодавця щодо підбору якісного кадрового потенціалу з урахуванням нагальних та перспективних потреб підприємства.