25.10.2021 | 15:14

Зі старостою сільського округу Таращанської ОТГ Леонідом Рябчуном 25 жовтня 2021 року поспілкувався директор Таращанської філії Київського обласного центру зайнятості Олег Степаненко.

Зокрема, чоловіки обговорили питання працевлаштування місцевих шукачів роботи та перспективи розвитку округу в який входять села: Юшків Ріг, Велика Вовнянка, Мала Вовнянка, Дубівка. Також розглянули ситуацію з місцевими роботодавцями та звернули увагу на шляхи укомплектування їхніх вакансій.

Під час зустрічі Олег Степаненко докладно розповів про наслідки незадекларованої праці та переваги легальної зайнятості. Також він ознайомив Леоніда Романовича з актуальними вакансіями на місцевому ринку праці та презентував сучасні он-лайн сервіси служби зайнятості, за допомогою яких можна скористатися актуальними послугами як шукачам роботи, так і роботодавцям.

Особливу увагу приділили питанню організації оплачуваних громадських робіт на території старостинського округу, на перспективу, що може стати реальною підтримкою для шукачів роботи даних сіл, а також суттєвою допомогою в озелененні та благоустрої округу.

У підсумку зустрічі керівники домовилися про подальшу співпрацю у напрямку забезпечення кваліфікованими кадрами роботодавців, відповідно до їх запитів, а також про пошук роботи для місцевих безробітних.