11.06.2021 | 14:32

На ПАТ «Білоцерківський консервний завод» шукачам роботи запропонували актуальні вакансії, у зв’язку з початком сезону тимчасових робіт.

З пропозиціями щодо зайнятості перед клієнтами Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості сьогодні, 11 червня 2021 року виступив роботодавець підприємства. Крім того, він розповів про саму компанію та її основні досягнення.

Зокрема. за його словами ПАТ «Білоцерківський консервний завод» (ТМ Крят) — це одне з найбільших підприємств по виробництву консерв (із овочів, фруктів та м’яса) у Київському регіоні. Нині виробнича потужність заводу складає 25 млн банок на рік, які продаються не тільки в Україні, але й в Німеччині, США, Ізраїлі, Канаді, Греції, Прибалтиці, Вірменії, Азербайджані та Росії.

Пропонуємо і вам долучатися до команди цього потужного та успішного підприємства, адже тимчасова зайнятість дозволить підтримати себе та свою родину в період пошуку роботи. Звертайтеся за адресою: м.Біла Церква Київська область, або за телефоном: 0(4563) 5-01-76