09.10.2019 | 16:19

У Центрі дозвілля 9 жовтня 2019 року фахівці Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості спільно з Відділом освіти виконавчого комітету Березанської міської ради провели День кар’єри.

Під час проведення заходу, фахівці служби зайнятості розповіли учням, як здійснити усвідомлений підхід до вибору професії та  про відповідальність за власне майбутнє.

Під одним дахом  зібралися близько 150 старшокласників міських загальноосвітніх навчальних закладів та представники вищих навчальних закладів Київщини. Зокрема  «Березанський професійний аграрний ліцей», Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», «Київський університет ринкових відносин», «Київський коледж легкої промисловості», Університет економіки та права «КРОК», та інші.

Представники навчальних закладів  презентували актуальні спеціальності за допомогою відео роликів та інформаційних стендів. Крім того, учасники Дня кар’єри  мали змогу поінформувати майбутніх абітурієнтів про умови вступу, перелік спеціальностей та організацію навчання.