оп
15.05.2019 | 17:10

 Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Катерина Білоброва 15 травня 2019 року провела інтерактивні профорієнтаційні уроки на тему: "Фахівці з альтернативних валют та інвестицій" із серії "Професії майбутнього" для учнів восьмих класів Рокитнянської загальноосвітньої школи №3.

На початку уроку восьмикласники ознайомилися з професіями аналітика з інвестицій та фахівеця з альтернативних валют. Також, вони дізналися про сучасні тенденції розвитку банківської сфери, нові грощі на світовому ринку - криптовалюту та про майбутню найбільш цінну валюту - "одиниця часу"

“Зростання інноваційних технологій суттєво змінює роботу банків. Уже сьогодні, а в недалекому майбутньому співробітників банків фактично замінять термінали", - зазначила Катерина Білоброва.

Крім того, вона розповіла дітям про топ-10 навичок, які, згідно з дослідженнями науковців, будуть актуальні у найближчі декілька років. Щоб опанувати ці навички, фахівець порадила восьмикласникам скористатися безкоштовними онлайн-курсами партнерів Державної служби зайнятості: Prometheus, Skills Academy та LingvaSkills.