08.11.2018 | 17:41

 07  листопада 2018 року в  актовій залі Тетіївської міської ради  було людно,  шумно та гомінко, оскільки Тетіївська районна філія Київського обласного центру зайнятості запросила учнів – випускників Тетіївських загальноосвітніх закладів   на осінній  профорієнтаційний захід - Ярмарок професій на тему: «Цікавий світ професій». На зібрання завітали старшокласники, вчителі,  методисти, батьки, представники навчальних закладів, фахівці  служби зайнятості .

 Багато нової  різноманітної та корисної інформації про професії, спеціальності отримали учні від  представників навчальних закладів, а саме: Інституту спеціального зв’язку  та захисту інформації ім. І.Сікорського, Київського інституту інтелекту власності та права, ДВНЗ «Київського  національно економічного університету ім. В.Гетьмана», коледжу інформаційних систем і технологій ДВНЗ КНЕУ ім. В.Гетьмана, ДВНЗ «Київський транспортно-економічний коледж» НТУ.

Старшокласники з цікавістю подивилися відеоролики та презентації навчальних закладів, дізналися про умови вступу до них та умови навчання, отримали роздаткові матеріали, листівки та буклети .