15.03.2019 | 16:49

Найкращий спосіб дізнатися про діяльність підприємства - це безпосередньо відвідати його.

 

Так, фахівцями Вишгородської районної філії Київського обласного центру зайнятості організовано День відкритих дверей у магазині «Сільпо».

«Сільпо»- торгова мережа продовольчо-промислових супермаркетів в Україні. Заснована в 1998 році, належить торговельній корпорації Fozzy Group,

 

Під час заходу фахівець з персоналу ТОВ «Сільпо-Фуд» Тетяна Невмержицька ознайомила безробітних  з режимом роботи та особливостями оплати праці, розповіла про основний асортимент товарів. Під час заходу відвідувачі отримали інформацію про професії продавець продовольчих товарів, касир торгівельного залу, вантажник, кухар безпосередньо на робочому місці.

 

Директор Вишгородської районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Чуйко ознайомила присутніх з переліком послуг для роботодавців, надала інформацію про стан, основні тенденції та процеси на ринку праці, більш детально зупинилась на стажуванні безробітних.

 

Презентація роботодавця пройшла дуже цікаво та змістовно. Безробітні отримали вичерпні відповіді на питання, та подякували роботодавцю за проведену зустріч.

 

Участь в заході взяли 7 осіб з числа безробітних. Наприкінці заходу 2 безробітних пройшли індивідуальну співбесіду з роботодавцем.