13.03.2023 | 14:53

Основною умовою програми «Власна справа» є створення нових робочих місць та працевлаштування на них працівників в кількості, що залежить від суми гранту.  

Розмір мікрогранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його запиту, але не менше 50000 гривень та не перевищує:

  • 150000 гривень у випадку зобов’язання отримувача створити одне робоче місце після отримання мікрогранту та прийняття на нього працівника;
  • 250000 гривень у випадку зобов’язання отримувача створити не менше двох робочих місць після отримання мікрогранту та прийняття на них працівників.

Створити нові робочі місця та працевлаштувати на них осіб необхідно протягом шести місяців з дня зарахування коштів на рахунок отримувача в уповноваженому банку.

Оплата праці найманим робітникам не може бути нижчою за мінімальну.

Програмою передбачається, що повернення коштів гранту відбувається у вигляді податків та зборів. Разом з тим, у разі невиконання обов’язкової умови договору мікрогранту отримувач зобов’язаний повернути різницю між сумою отриманого мікрогранту та фактично сплаченими податками та зборами, єдиним внеском на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або повернути кошти в повному обсязі.

Якщо ви плануєте отримати грант для реалізації своєї бізнес-мрії, уважно вивчіть  Порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу, затверджений Постановою Кабінету міністрів України від 21.06.2022 №738 (із змінами) та співставте свої бізнес-бажання з критеріями отримання грантів.

На платформі «ДІЯ» ви можете ознайомитись з графіком початку прийому заяв, строками опрацювання.

 

Отримайте онлайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін у роботі Київської обласної служби зайнятості на наших

 Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl

 Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/