23.03.2016 | 14:33

Понад 100 осіб з числа безробітних завітали до Тетіївського районного центру зайнятості на профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю представників Тетіївської РДА, військового комісаріату Тетіївського РВК.

Учасників заходу ознайомили з умовами проходження військової служби за контрактом або у резервах Збройних Сил України, змінами до Закону України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» щодо виплати грошової компенсації за піднайом житла. Особи, які проходять військову службу за контрактом та продовжили строк військової служби за новим контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів.

Також присутні на семінарі були ознайомлені з актуальними вакансіями на ринку праці району, з соціальними послугами, що надає служба зайнятості, можливістю участі у громадських роботах та роботах тимчасового характеру, започаткування власної справи шляхом надання центром зайнятості одноразової виплати, отримання профорієнтаційних послуг та послуг з професійного навчання.

У результаті 9 безробітних отримали направлення на роботу, 21 безробітний виявив бажання пройти професійне навчання, одна особа погодилась на підписання контрактної служби.