оп
15.05.2019 | 17:16

За сприянням фахівців Васильківської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості 15 травня 2019 року організовано та проведено в 7 державному пожежно-рятувальному загоні ГУ ДСНС України в Київській області День відкритих дверей.

На сьогодні, у загоні потребують водіїв автотранспортних засобів та пожежників-рятувальників.

Захід організували в приміщенні пожежно-рятувального загону за участю начальника Васильківського райвідділу Головного управління ДСНС у Київській області Олександра Сука, начальника державного пожежно-рятувального загону міста Васильків Руслана Проценко та безробітного населення.

На початку зустрічі, Олександр Сук розповів гостям про історію створення та заходи підпорядкованого йому підрозділу з реалізації державної політики у сферах цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій. Також, він зупинився на питаннях ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пожежній і техногенній безпеці та діяльності аварійно-рятувальних служб. Крім того, присутні дізналися про основні вимоги до потенційних кандидатів, про особливості цієї спеціальності та загальні принципи організації робочого процесу. Деякі безробітні особи цікавилися додатково графіком роботи, оплатою праці та соціальним забезпеченням працівників.

У свою чергу, Руслан Проценко наголосив присутнім про перспективи кар’єрного росту та окремо зупинився на навчанні у вищих навчальних закладах МНС України.

Після презентації, гостей запросили на оглядову екскурсію пожежно-рятувального загону, де їм показали пожежно-рятувальну техніку та обладнання. Безробітні особи мали унікальну можливість оглянути спеціальну техніку рятувальників та безпосередньо ознайомитися з її використання під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій.