27.02.2016 | 17:05

Фастівським міськрайонним центром зайнятості спільно з Фастівським об’єднаним міським військовим комісаріатом Київської області проведено міні-ярмарок вакансій з метою укомплектування посад працівників військових частин України на військову службу за контрактом офіцерським, сержантським та солдатським складом.

«На сьогоднішній день створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців військової служби за контрактом - це гідна заробітна плата, гарантована відпустка у зручний для службовця час, медичне обслуговування, забезпечення житлом, харчуванням, одягом та можливість пільгового навчання у закладах освіти», - зазначив т.в.о. заступника військового комісара по мобілізаційній роботі капітан Олександр Білоненко.

О.Білоненко розповів, що проводиться відбір чоловіків на військову службу за контрактом до Збройних сил України віком від 18 до 60 років , які визнані придатними за станом здоров’я, мають відповідну фізичну підготовку, пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби та не мали судимості».

Запрошені безробітні ознайомлені з переліком військових частин та вакантних посад, які комплектуються військовослужбовцями за контрактом.