08.09.2021 | 00:00

Представники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Державної прикордонної служби України 8 вересня 2021 року  отримали можливість презентувати актуальні вакансії мешканцям Броварів.

Таку нагоду їм надали фахівці Броварського міськрайонного центру зайнятості, які організували міні-ярмарок вакансій. На захід запросили клієнтів служби зайнятості та місцевих шукачів роботи.

Під час проведення заходу перед учасниками виступив начальник відділу комплектування ОКПП «Київ» полковник Анатолій Заречний, який розповів про порядок відбору кандидатів на військову службу та звернув увагу на специфіку роботи, особливості служби прикордонників, порядок укладання контрактів, перспективи кар`єрного росту тощо.  

 «Служба за контрактом – це повноцінне безкоштовне харчування, гарантований соціальний пакет, забезпечення ліжко-місцем у гуртожитку або компенсація за винаймання житла, забезпечення речовим майном та безкоштовне медичне обслуговування», - наголосив Анатолій Заречний.

Також  він зазначив, що  сучасний прикордонник - це «візитна картка» держави, він першим зустрічає і останнім проводжає людей, що перетинають кордон. Від його моральних якостей, честі та гідності залежить враження про Державну прикордонну службу, про державу, яку він представляє.