25.11.2021 | 12:35

 24 листопада 2021 року фахівці Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості організували онлайн міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ "МАРЕВЕН ФУД ЄВРОПА", м. Біла Церква

ТОВ "МАРЕВЕН ФУД ЄВРОПА"– один з найбільших виробників продуктів швидкого приготування та кулінарної продукції високої якості.

Презентувала підприємство директор департаменту управління персоналом Тетяна Жидецька, яка дуже змістовно розповіла про діяльність підприємства, основні технологічні процеси, ознайомила з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи. Важливою особливістю компанії є безкоштовне забезпечення працівників сучасним спецодягом, харчуванням. Важливим є й перевезення працівників до місця роботи та в зворотному напрямку, оскільки підприємство територіально знаходиться у м. Біла Церква.

Учасників міні-ярмарку запрошували на вакансії вантажників, операторів лінії у виробництві харчової продукції, укладальників-пакувальників.

В результаті 13 осіб зацікавились такими пропозиціями роботи, надалі вони відвідають підприємство та пройдуть співбесіду з роботодавцем. Зустріч на підприємстві заплановали на 30 листопада. За ініціативи роботодавця підвіз буде безкоштовним, тому участь у зустрічі можуть взяти не тільки учасники онлайн-ярмарку, а й інші бажаючі.