30.11.2016 | 16:01

Васильківським міськрайонним центром зайнятості 30 листопада 2016 року з метою активізації діяльності щодо реалізації державних гарантій зайнятості осіб з інвалідністю, зокрема із числа учасників АТО проведено міні-ярмарок вакансій з Товариством з обмеженою відповідальнісю «Персонал плюс».

Надання індивідуальної підтримки особам з інвалідністю, зокрема демобілізованим учасникам антитерористичної операції є пріоритетним завданням центру зайнятості.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Персонал плюс» надає послуги з посередництва у працевлаштуванні і співпрацює з центром зайнятості на протязі багатьох років. Позитивні відгуки від безробітних після їх працевлаштування та відповідальність даного підприємства за взяті на себе зобов’язання це головні критерії при підборі роботодавця для працевлаштування безробітних з інвалідністю, зокрема із числа учасників АТО.

На міні-ярмарку вакансій присутні дізналися про наявні вакансії диспетчера та експедитора, режим та характер роботи, умови праці, соціальні гарантії та рівень заробітної плати.

Присутні отримали відповіді на свої запитання про необхідний досвід, освіту та кваліфікацію.