18.10.2021 | 12:44

Фахівці Тетіївської районної філії Київського обласного центру зайнятості залучили до заходів 18 шукачів роботи. Зокрема, для них організували семінари, вебінари та майстер-класи на актуальні теми.

Так безробітні особи отримали нагоду долучитися до профконсультаційного семінару «Підготовка резюме», під час якого їх навчали складати  резюме та розглянули питання ефективності його використання у пошуку роботи. У рамках проведення вебінару "Вибір професії: батьки + діти" батьки майбутніх випускників дізналися, як допомогти дитині обрати майбутню професію.

Також, щукачів роботи запросили на семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, під час якого представник військового комісаріату Олена Гуменюк розповіла про переваги служби за котрактом в Збройних Силах України.

Крім того, клієнти служби зайнятості мали нагоду долучитися до проведення інформаційного семінарів із загальних питань зайнятості та "Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес", до майстер-класу "Сучасні джерела пошуку роботи", до вебінару "Емоційний інтелект: затребувані навички майбутнього";