оп
10.01.2019 | 16:53

Сьогодні, 10 січня, у Центрі розвитку підприємництва на базі Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар на тему: «Дотримання законодавства про працю: права та обов’язки суб’єктів підприємницької діяльності, облік неповного робочого дня на підприємстві»  за участі Анатолія Сімакова, голови комітету Громадської ради з питань громадського контролю за формуванням та реалізації державної політики у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю,  громадян які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи та осіб(сімей), які перебувають у складних життєвих умовах.

На семінарі були присутні представники 27 роботодавців – як фізичні-особи –підприємці, так і представники ринкоутворюючих підприємств, що налічують понад 150 працюючих. Зокрема, це ПАТ «Білоцерківський консервний завод», ПРАТ «ЖЛК – Україна», ТОВ Завод Пакувального обладнання «ТЕРМО-ПАК», ТОВ  «Антонівський м’ясокомбінат» та інші.

Анатолій Сімаков особливу увагу акцентував щодо перевірок на підприємствах, порядку  їх проведення,  правах та обов’язках перевіряючих,  роботодавців, відповідальність посадових осіб, які  здійснюють перевірку. Під час семінару розглянули процесуальні документи, які складаються в ході перевірки інспекторами.