11.09.2020 | 14:37

Для 5 безробітних громадян Фастівщини 11 вересня 2020 року фахівець з профорієнтації  Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Наталія Весела організувала онлайн вебінар щодо переваг легальної зайнятості.

Вона розповіла про переваги офіційного працевлаштування то попередила про ризики, з якими можуть зіштовхнутися присутні у разі тіньової зайнятості та отримування грошей у конверті.

Також із цією темою перед учасниками виступила головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету – з фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Тетяна Ткаченко. Зокрема вона розповіла про переваги отримання легальної заробітної плати, функціонування веб-порталу електронних послуг та запропонувала зареєструватися в системі смс-інформування Пенсійного фонду України.

Пані Тетяна наголосила, що розмір пенсії залежить від середньої заробітної плати по Україні, від тривалості страхового стажу та від розміру заробітної плати, яку одержувала людина. Тож для забезпечення гідної пенсії обов’язково бути легально працевлаштованим.