03.09.2021 | 14:57

Начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Київського обласного центру зайнятості Інна Гнатченко 3 вересня 2021 року взяла участь у засіданні комісії з питань доцільності надання дозволів на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організації громадських організацій інвалідів та фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі, цільової позики заявникам-роботодавцям, заснованим громадськими організаціями інвалідів Київської державної адміністрації.

Під час засідання комісії розглянули низку важливих питань, серед яких заяви та документи від різноманітних організацій осіб з інвалідністю. Зокрема, на розгляд комісії документи подали організації осіб з інвалідністю «Українське товариство сліпих», «Українське товариство глухих», «МРІЯ», та громадська організація «ХАРД ІНВЕСТ».

Інна Гнатченко, у свою чергу, розповіла про діяльність Київської обласної служби зайнятості у напрямку допомоги особам з інвалідністю та звітувала про результати за 2021 рік.

У рамках проведення заходу учасники обговорили можливість користування пільгами з оподаткування таких підприємств, як «ВЕСНА», «САЛЮТЕМ», «ХАРД ІНВЕСТ» та Білоцерківське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих. При розгляді поданих організаціями заяв, присутні керувалися Податковим кодексом України та визначили, кому надати дозвіл на користування пільгами.