25.10.2021 | 17:07

Щомісяця кожного третього четверга, на території об’єднаної територіальної громади Поліського району в смт. Красятичі працює сервісний майданчик Державної служби зайнятості. Так, 21 жовтня 2021 року фахівці Іванківської_районної_філії Київського_обласного_центру_зайнятості вкотре презентували свої послуги місцевим мешканцям, спільно з представниками Центру соціально-психологічної реабілітації населення центр «Довір'я».

З мешканцями Красятичей спілкувалася провідний фахівець філії Олена Грищенко, яка презентувала актуальні вакансії на місцевому ринку праці, презентувала послуги служби зайнятості, необхідний для реєстрації перелік документів, а також сучасні сервіси Державної служби зайнятості.

Директор філії Людмила Леляк у цей час зустрілась із заступником Поліської ОТГ Тетяною Недашківською та обговорила з нею перспективи працевлаштування безробітних громадян, наголосивши на необхідності легалізації трудових відносин. Зокрема, вона наголосила, що про переваги легальної зайнятості варто розповісти і щукачам роботи, і роботодавцям, а також усіма способами спробувати запобігти проявам незадекларованої праці.

Крім того, пані Леляк отримала нагоду поспілкуватися з місцевим роботодавцем – начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Поліської селищної ради Наталією Красногорцевою. Жінки обговорили терміни працевлаштування безробітних за професію машиніст (кочегар) котельної, які пройшли навчання відповідно підписаного договору напередодні опалювального сезону.