23.10.2021 | 12:22

Клієнтам Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості розповіли про актуальні послуги під час проведення семінару із загальних питань зайнятості.

Перед учасниками заходу виступили заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Любов Томченко та головний юрист відділу «Переяслав-Хмельницьке бюро  безоплатної правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Потапенко.

Під час зустрічі Юлія Потапенко розповіла про порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги фізичними особами. Вона зазначила, що багато корисної інформації можна знайти на он-лайн сервісі Міністерства юстиції України. Також провела індивідуальні консультації для осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Зокрема, особливу увагу під час семінару приділили обговоренню трудового законодавства, а Любов Томченко продовжила цю тему та зупинилася на перевагах легальної зайнятості, загрозах нелегальної трудової міграції тощо. Також вона презентувала актуальні послуги служби зайнятості та розповіла, як ними можна скористатися за допомогою електронних сервісів. На завершення зустрічі присутні отримали нагоду дізнатися про   стан місцевому ринку праці та основні тенденції в ньому.