15.01.2020 | 09:37

У Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості 14 січня 2020 року відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення.

Заступник директора філії Надія Пустовіт ознайомила присутніх з основними положеннями Законів України "Про зайнятість населення", "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Також, безробітні особи мали нагоду дізнатися про послуги служби зайнятості, про можливість набуття професії за сприяння служби зайнятості та про наявні вакансії в регіоні. Більш того, їм запропонували актуальні вакансії з урахуванням професійно-кваліфікаційного рівня та розповіли, як можна самостійного знайти роботи.

Акцентовано увагу на тому, що статус безробітного надається особам у разі відсутності підходящої роботи з першого дня реєстрації у центрі зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування.

Крім того, з учасниками семінару розглянули питання щодо державних гарантій окремим громадянам, можливості тимчасової зайнятості та проходження професійного навчання.

На завершення заходу, присутніх ознайомили з роботою тач-скрінів, порталом Державної служби зайнятості https://dcz.gov.ua/ , його можливостями та надали особисті консультації з питань працевлаштування.