06.12.2018 | 17:14

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю та у межах загальнообласної акції «Робота без обмежень» 6 грудня 2018 року у Ржищівській міській філії Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій.

Безробітним різних категорій та особам з інвалідністю були запропоновані наявні вакансії Ржищева, Кагарлицького району, Українки та Києва. У заході взяли участь представники підприємств та організацій міста: ТОВ «ТЕХНО КРАФТ», виконком Ржищівської міської ради та інші.

Шукачам роботи було запропоновано 18 вакансій на підприємствах міста та 32 - у межах транспортної доступності та міста Київ, з них шість вакансій для осіб з інвалідністю. Міні-ярмарок вакансій відвідали 15 осіб з числа безробітних та троє - із зайнятого населення.

Результатом заходу стала домовленість про направлення на працевлаштування трьох осіб, на тимчасові роботи - одну особу, навчання на замовлення роботодавця - дві особи..

Під час проведення ярмарку вакансій шукачі роботи, також, мали змогу отримати інформацію про діяльність підприємств, характеристику виробничого процесу, наявність вільних робочих місць, умови праці, рівень заробітної плати та перспективи розвитку ринку праці.