22.05.2020 | 10:03

Про умови відвідування служби зайнятості в умовах карантину 21 травня розповіли клієнтам Тетіївської районної філії  Київського обласного центру зайнятості. Із зареєстрованими громадянами за допомогою скайп-зв’язку спілкувалася провідний фахівець сектору активної підтримки Віта Дем’янчук.

Фахівець розповіла особам, які набули статусу безробітного до та під час дії карантину, про нововведення у формі дистанційного спілкування. Учасники вебінару мали нагоду задати питання стосовно отримання послуг в умовах карантину, а також ознайомитися з правами та обов’язками безробітних.

Щоб прискорити працевлаштування на омріяну роботу, Віта Дем’янчук порадила скористатися електронними сервісами  державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua), «Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри» (profi.dcz.gov.ua), «Моя професія: консультаційна мережа» (myprofession.com.ua). Вона детально описала роботу кожного з них, а також розповіла про можливості електронного кабінету шукача роботи.

На завершення вебінару, фахівець зазначила, що запропоновані сервіси допоможуть набути корисних навичок та стати незамінним на ринку праці.