02.12.2019 | 15:23

У Володарці тиждень профорієнтації відзначили у приміщенні Володарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. В. П. Мельника. За ініціативи представників Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся мотиваційний захід «Обери майбутнє».

Цього року в конкурсі  взяли участь три команди: «Адреналін» (8-А клас), «Смайл» (9-Б клас) та «ВВП» (10 клас), Команди традиційно змагалися у трьох конкурсах: «Візитка», «Конкурс капітанів» та «Домашнє завдання». 

Журі, в складі якого була фахівець Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лідія Когут, було нелегко оцінювати конкурсні завдання. Адже всі учасники команд творчо підійшли до підготовки, продемонстрували винахідливість і кмітливість, музичні здібності та артистизм.

Особливо представників журі вразив командний дух, оригінальність постановок та художній рівень підготовки школярів. Усі вони були максимально щирі та аристричні у своїх постановках.

Захід залишив масу бурхливих емоцій не лише у членів журі, а й у всіх присутніх. Тепер всі школярі з нетерпінням чекають на фінал, який відбудеться 12 грудня.