оп
11.02.2019 | 14:25

На допомогу шукачам роботи у правильному виборі або зміні професії 11 лютого 2019 року в Яготинській районній філії обласного центру зайнятості провели семінар: «Оволодій новою професією». До заходу залучили 14 безробітних громадян.

«Саме робітничі професії більшою мірою потребуються на ринку праці. Кваліфікований робітник, маючи бажання та стимул до праці, не залишиться на довгий час без роботи та гідної заробітної плати», - зазначила під час заходу провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Наталії Гончар.

Учасники семінару отримали інформацію від фахівця про актуальні на ринку праці професії, за якими здійснюється професійне навчання, умови його проходження та оволодіння новою спеціальністю за рахунок коштів Фонду. Під час семінару увагу безробітних, також, звернули на проходження навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації під конкретне замовлення роботодавця.

Зацікавленість гостей викликала інформація про індивідуальне навчання та стажування безпосередньо на робочому місці у роботодавця. Усім присутнім запропонували пройти профдіагностичне тестування на предмет відповідності власних здібностей та нахилів до бажаної роботи.