оп
11.02.2019 | 14:23

Провідний фахівець Яготинської районної філії КОЦЗ Наталія Гончар 8 лютого 2019 року провела чергові профорієнтаційні уроки для учнів восьмого та дев'ятого класів Яготинської загальноосвітньої школи №2.

На уроці «Формула вибору професії. Складова «Треба» дев'ятикласники з цікавістю слухали інформацію про формулу вибору професії – складові «Хочу. Можу. Треба», актуальні професії в нашому регіоні. Потім учні взяли активну участь в обговоренні груп професій за Євгеном Клімовим і бажаючі називали професії, які їм найбільше подобаються. Пізніше, школярі з'ясували, чи співпадають їх вподобання за результатами методики ДДО. Також фахівець надала рекомендації щодо правильного, самостійного та усвідомленого вибору майбутньої професії.

На уроці «Гендер і професія» восьмикласники погрупували професії на «чоловічі», «жіночі» та «нейтральні», обговорили міфи та факти про гендер й визначили до якої групи професій належить їх власний професійний вибір. Протягом уроку, учні задавали багато додаткових питань стосовно навчальних закладів, де можна оволодіти тією чи іншою спеціальністю, що робити якщо ще не визначився з професією або якщо вибір схиляється в сторону декількох професій.

Обидва уроки пройшли динамічно, насичено і найголовніше корисно та актуально для кожного учня.