16.10.2020 | 10:28

Сьогодні знайти роботу легко, адже на допомогу приходять інноваційні технології. Так, про сучасні джерела пошуку роботи 15 жовтня 2020 року розповіли шукачам роботи у Яготинській районній філії Київського обласного центру зайнятості.

Учасників ознайомили з основними джерелами інформації про вакансії, їх перевагами та недоліками. Також, у рамках проведення семінару для них влаштували тренінг. Присутніх поділили на групи та дали завдання: обрати найбільш підходящі для кожного з них джерела вакансій. Після цього вони мали визначити позитивні та негативні якості кожного з опрацьованих джерел та аргументувати свій вибір, опираючись на почутий матеріал.

Учасники заходу навчалися самостійно знаходити та опрацьовувати джерела, що містять інформацію про вакансії, розглянули вдалі і невдалі оголошення, а також отримали нагоду ознайомитися з анімаційним героєм Степаном Овальченком, який активно шукає роботу і як зразок-використовує джерела.

Присутні зрозуміли, що необхідно щоденно опрацьовувати пропозиції вільних робочих місць, для того, щоб отримати ту роботу, яку шукаєш.