26.11.2021 | 15:17

Завдання працівників служби зайнятості полягає в тому, щоб надати людині впевненості в собі, своїх силах. І одним із таких людей став Олександр Попович, мешканець Вишгорода, який певний час працював без оформлення трудових відносин.

Олександр Попович втратив офіційну роботу півтора роки тому і вимушений був працювати без офіційного працевлаштування. Побачивши розміщену інформацію про «гарячу» вакансію в соцмережах, Олександр Сергійович звернувся за допомогою до Вишгородської районної філії Київського обласного центру зайнятості. Фахівці-рекрутери поспілкувалися з претендентом та домовилися про співбесіду з роботодавцем.

Безробітний спочатку мав сумніви щодо власних здібностей, але все ж таки вирішив спробувати свої сили і за сприяння фахівців служби зайнятості був направлений для працевлаштування на заявлену вакансію.

            Нині Олександр Сергійович працює в АТ «КИЇВОБЛГАЗ» та впевнений, щоб змінити своє життя  та бути впевненим у своєму майбутньому, одного бажання мало, треба не боятися діяти!