07.05.2021 | 14:16

Зацікавили? Тоді надсилай online заяву до 15 травня 2021 року на веб-портал https://osvita.np.gov.ua. Після цього на Вашу електронну пошту буде надіслано пакет документів, який необхідно роздрукувати та заповнити власноруч.

Абітурієнтам необхідно скласти іспит з фізичної підготовки, а також зовнішнє незалежне оцінювання (далі – ЗНО) з:

1.      української мови і літератури (обов’язковий);

2.      математики (обов’язковий);

3.      на вибір вступника: історія України, іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія (один із зазначеного у п. 3 переліку) .

Набір здійснюється за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» за освітньою кваліфікацією – бакалавр з обліку і оподаткування за державним замовленням, форма навчання – денна, курсанти. Курсанти Університету перебувають на спеціальному військовому обліку та не підлягають строковому призову до Збройних сил України.

Крім того, за рахунок коштів державного бюджету вони забезпечуються гуртожитком, харчуванням, форменим одягом та грошовим забезпеченням, навчальною базою та доступом до необхідних інформаційних ресурсів.

Після здобуття освітнього кваліфікаційного рівня бакалавра є можливість продовжити навчання в магістратурі. А у результаті ви зможете зайняти посади начальницького складу фінансово-облікових та аудиторських підрозділів Національної поліції, інших структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ за напрямами діяльності, пов’язаної з фінансами, обліком та аудитом.

Якщо ж ви не встигнете подати електронну заяву до 15 травня, анкету абітурієнта можна буде заповнити у підрозділі кадрового забезпечення, що здійснює відбір (сектор організації відбору та проведення атестування поліцейських), виключно після подання усього пакету документів.

З усіх супутніх питань ви можете звернутися до приймальної комісії ХНУВС за телефонами: (057) 739-8-300, (057) 739-8-310, 0976801353; електронна адреса ask_univd@ukr.net